CESTOVÁNÍ / Akce pro děti

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
10.12.2018

Dětský vánoční jarmark nabídne projížďky na koních, pečení vánoček i kovářskou dílnu

DOBŘICHOVICE

Projížďky na koních, pečení vánoček a kovářská dílna. To všechno bude součástí letošního Dětského vánočního jarmarku, který se uskuteční v sobotu 15. prosince na zámku v Dobřichovicích.

Letos se můžete těšit na hudební vystoupení dětí ze ZUŠ Dobřichovice (od 12 hodin) a divadlo Kukadlo, které zahraje pohádku Jak chtěl skřítek zaspat vánoce (od 15 hodin).

Součástí dětského jarmarku budou projížďky na koních, pečení vánoček a kovářská dílna.

Po Dětském vánočním jarmarku je na programu koncert Dámské vokální skupiny CABINET v kapli sv. Judy Tadeáše (od 18 hodin).

O CABINETU
Skupina se zaměřuje na skladby z celého světa a různých žánrů, od spirituálů, přes muzikálové písně, světové evergreeny, písně Beatles či ABBY až po písně lidové. A hlavně si chce užívat krásu toho nejlepšího hudebního nástroje - lidského hlasu a zvlášť v mnohohlase a přispět k dobré náladě lidem kolem sebe.

Autor / zdroj: -red-

Doporučujeme

Autojeřáby, autoodtahy - vyprošťování a odtahy osobních automobilů po ČR

Vyprošťování a odtahy nákladních vozidel a strojů, jeřábnické práce, speciální převozy. Tel.: 777 613 613, www.autoodtahy.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Dvaadvacátý ročník festivalu Kytara napříč žánry představí špičkové kytaristy z Austrálie, USA i Evropy

Kytara je nástroj nepřeberných možností, které bez ohledu na stylové a jiné kategorie mapuje již 22 let festival Kytara napříč žánry.

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Hasiči mají za sebou rušnou Silvestrovskou noc

Celkem 176 požárů zaměstnalo hasiče v České republice během silvestrovských oslav. To je o 27 víc než v loňském roce a o 63 víc než v roce předloňském

PARTNEŘI

www.autoodtahy.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA